SALE

ДЕТСКА КАЦИГА OXELO B100

ден 1,000.00 ден 950.00

ДЕТСКА КАЦИКА ЗА РОЛЕРИ, ВЕЛОСИПЕД ИЛИ ТРОТИНЕТ

Compare

Description

Величини:

XS (за обиколка на главата од 47 до 52 см)

S (за обиколка на главата од 52 до 54 см)

Боја: розова и сина

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ДЕТСКА КАЦИГА OXELO B100”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *