SALE

IKEA NOT ламба за читање

ден 1,900.00 ден 1,630.00

Прекрасна метална ламба за декорација на вашиот дом.

Compare

Description

Матерјал: метал, пластика

Боја: црна

Димензии на производот

 • Висина: 174 см
 • База, дијаметар: 27 см
 • Лампаса, дијаметар: 28 см
 • Кабел, должина: 2,0 m

Димензии на пакување

 • Број на пакување: 1
 • Должина: 37 см
 • Ширина: 29 см
 • Висина: 13 см
 • Дијаметар: –
 • Нето тежина: 3,89 кг
 • Бруто Тежина: 4,30 кг
 • Бруто Обем: 14,2 л

Шифра: 603.246.76

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “IKEA NOT ламба за читање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *